Change management consultancy - CITI
14468
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14468,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,mob-menu-slideout-over

و اما مختصری در خصوص  Enterprise Project Management (EPM) Solution  Microsoft

این راهکار توسط شرکت مایکروسافت و بر پایه استفاده یکپارچه از مجموعه ای از نرم افزارهای مایکروسافت پراجکت سرور ، مایکروسافت شیرپوینت و مایکروسافت Power BI ، به منظور برنامه ریزی ، کنترل و مدیریت بهتر پروژه ها در سازمان ،  ارائه شده است . 

 

راهکار مدیریت پروژه جامع سازمانی (EPM) یک محیط مشارکتی و یکپارچه برای سبد پروژه هاست. این راهکار به سازمانها کمک می کند که کنترل و بینش دقیقی نسبت به پروژه ها پیدا کنند که این امر باعث تسهیل تصمیم گیری، بهبود هم ترازی با استراتژی های کسب و کار و به حداکثر رساندن استفاده از منابع خواهد شد  و سنجش و افزایش کارایی عملکرد سازمان را نیز امکانپذیر می سازد. با استفاده از راهکار EPM، سازمانها می توانند بطور مؤثر پروژه ها و منابع سازمان را مدیریت و اولویت بندی کنند. این راه حل برای سازمانهایی که به مدیریت سبد پروژه ها، قابلیت های بهینه سازی، هماهنگی تیمی قوی، استاندارد سازی در پروژه ها و برنامه های تحت مدیریت، مدیریت منابع متمرکز و همچنین گزارش دهی و تحلیل سطح بالا نیاز دارند طراحی شده است. راهکار EPM مایکروسافت یک مخزن مرکزی برای اطلاعات منابع و پروژه ها فراهم می کند، بنابراین سازمان شما می تواند بطور مداوم پروژه ها را مدیریت کرده و گزارش گیری کند. 

ارکان تشکیل دهنده یک PMIS در EPM بصورت کاربر پسند تعبیه شده است . در این نرم افزار پراجکت سرور بعنوان یک هسته مدیریت زمانبندی تحت وب نقش آفرینی می کند ، فرآیندهای مدیریت پروژه بر بستر مایکرسافت شیر پوینت سفارشی سازی خواهند شد و در نهایت گزارشات مورد نیاز سازمان در مایکروسافت Power BI ایجاد خواهند شد . البته سه نرم افزار تشکیل دهنده EPC بصورت کاملا یکپارچه عمل می کنند . در کنار این موضوع  Project Web App و یا همان PWA که بخشی از Microsoft Project Server  است، یک برنامه وب قوی است که می توانید از آن برای انجام هر کاری از تجزیه و تحلیل نمونه کارها و مدیریت پیشنهادات گرفته تا وارد کردن زمان در جدول زمانی و به روز رسانی وضعیت پروژه ها  استفاده کنید. 

در حال حاضر  فارسی ساز های مایکرسافت شیر پوینت و پراجکت سرور در کشور موجود است و کاربران می توانند از محیط کاملا فارسی سازی شده این نرم افزار بهره ببرند . 

 

 

 

رویکرد شرکت سامان ایده در استقرار EPM ، سفارشی سازی است.  ما ماژول های از پیش طراحی شده را به مشتریان خود تحمیل نمی کنیم بلکه ابتدا برای سازمان کارفرما متدولوژی مدیریت پروژه اختصاصی اش را بر اساس نیازمندیهای سازمان و نقش سازمان در پروژه ( کارفرما ، مشاور ، پیمانکار ، مدیر طرح و یا پیمانکار EPC  ) طراحی و تدوین می کنیم و سپس این متدولوژی را در بستر EPM پیاده سازی خواهیم نمود . 

 

 

 

سامان ایده به بهترین نحو ، مدیریت پروژه سازمانی ، را بر بستر MICROSOFT EPM برای سازمان شما پیاده سازی خواهد نمود .

 

سامان ایده محل تلاقی دانش و تجربه